Po 10 měsíční pauze zapříčiněné Covidem a dva týdny starém tornádu, které poničilo střechu přilehlé městské haly, se do herny stolního tenisu SKST Hodonín sjeli vozíčkáři opět z celé ČR. Ze Slovenska přicestovala kompletní reprezentace z plné přípravy na Tokio. V pátek odpoledne proběhla soutěž dvoučlenných družstev. Slovenské týmy ukázaly velmi dobrou formu a obsadily všechna medailová umístění. Jasným vítězem se stali Boris Trávníček a Peter Mihálik. Náš tým, který nás bude reprezentovat na PH v soutěži družstev, Svatoš -  Suchánek, obsadili až 4. místo. Družstva, která žebříčkově byla až za osmým místem, si zahrála systémem každý s každým, i zde ale se stali vítězem Slováci – Peter Lovaš a Marián Kližan.

Do sobotní soutěže jednotlivců, která se hrála jako úvodní kolo Českého poháru, se prezentovalo 44 hráčů ve třech výkonnostních kategoriích.

Zdravotní problémy trápily největší favority třídy A, Boris Trávníček vůbec nenastoupil, Filipa Nacházela omezovalo svalové zranění. Vítězem se tedy stal Peter Mihálik, bez ztráty jediného zápasu.

Filip Nacházel obsadil druhé místo. Třetí místo opět putovalo na Slovensko Andreji Meszárošovi. Následovali za sebou naši další paralympionici čtvrtý Suchánek a pátý Svatoš.

Ve skupině B hráli pouze Češi, vítězství si odnesl Jiří Sucharda z Chebu, před Vladimírem Kadlíkem a Petrem Horským.

Ve skupině C se sešlo pouze 6 hráčů, vítězem se stal Jan Sejk.

Sobotní večer již tradičně patřil posezení u sklenky vína z Vinařství Vajbar.

Velký dík opět patří celému oddílu SKST Hodonín, který se o nás po celou dobu staral skvěle.