MČR JEDNOTLIVCŮ

Společné druhé Mistrovství ČR jednotlivců ve stolním tenise PARA hostil od 2. do 4. června...

Mistrovství České republiky jednotlivců v PARA stolním tenise 2023 se letos uskuteční 1. – 4....

V termínu od 6 - 7. 5. 2022 se v Ostravě konal první ročník Mistrovství České republiky v...

MČR jednotlivců bylo až do roku 2021 organizováno zvlášť pro vozíčkáře a zvlášť pro stojící. Od roku 2022 byla tato akce pořádána prvně pro všechny typy postižení, takže od TT1 až po TT11.


MČR vozíčkářů, kategorie TT1 až TT5 bylo pořádáno od roku 1996 v Ostravě. Za tu dobu vznikla obrovská tradice, která neodmyslitelně patří k nejlepším akcím v ČR. Na MČR se nominují pouze nejlepší hráči rozdělení do kategorií kvadru, para a ženy, na základě výsledků Českého poháru předcházejícího ročníku. V posledních letech se počty ustálily na nejlepších 10 para (kategorie TT3-TT5) a 4 kvadru, kategorie žen nyní pro malý zájem není vypisována. Během dvoudenního klání se hraje několik soutěží, soutěž kvadru systémem každý s každým, soutěž para – opět každý s každým, KO soutěž open jednotlivců bez rozdílu postižení a soutěž KO čtyřher.


MČR stojících TT6 až TT11 nemělo stálého pořadatele a procestovalo tak za svoji historii celou republiku. Oproti vozíčkářům je tato soutěž otevřena všem, bez rozdílu výkonnosti. Hlavní soutěží je soutěž jednotlivců podle jednotlivých kategorií, kde se hráči utkávají skupinově a v následném pavouku o mistra ČR. Dalšími soutěžemi jsou KO open bez rozdílu postižení, soutěž čtyřher a mixů čtyřher opět bez rozdílu postižení.


Od roku 2022, kdy bylo prvně MČR uspořádáno pro všechny kategorie postižení, se prvně hrála i nová soutěž KO open pro všechny kategorie. Prvně tedy na MČR spolu soupeřili vozíčkáři i stojící TP.

2. – 3. června 2023 | SPORTOVNÍ HALA hodonín

Jednotlivci TT1-TT2  
1.
2.
3.

4.
5.  
6.
Suchánek Jiří
Zvolánek Martin
Fiala Pavel
Krejčí Milan
Jurčička Aleš
Novák Pavel
    
Jednotlivci TT3-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. 
11.
Trávníček Boris
Svatoš Petr
Tauš René

Holík Vratislav
Žák Jiří
Hadrava Jaroslav
Garba Martin
Kadlík Vladimír
Tesař Miloš
Melkus Ivo
Sejk Jan
    
Open čtyřhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7. 
8.
9.
Filip Nacházel - Petr Svatoš
Jaroslav Hadrava - Martin Garba
Jiří Suchánek - René Tauš

Boris Trávníček - Jiří Žák
Vratislav Holík - Miloš Tesař
Pavel Fiala - Milan Krejčí
Martin Zvolánek - Ivo Melkus
Jan Sejk - Vladimír Kadlík
Pavel Novák - Aleš Jurčička
    
Open dvouhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

Trávníček Boris
Svatoš Petr
Hadrava Jaroslav

 

 

Jednotlivci TT6-TT7
1.
2.
3.

4.
5. 
6.
7.
Daniel Horut
Zbyněk Lambert
Jan Malec

Marek Surma
Filip Prchlík
Jaromír Němec
Michal Vojta
   
Jednotlivci TT8 
1.
2.
3.

4.
Lukáš Maxa
Vít Špalek
Miroslav Hauser

Jan Zářecký
   
Jednotlivci TT9 
1.
2.
3.

4.
5.
6. 
7.
8.
David Půlpán
Jan Muška
Tomáš Novotný
Adolf Huttl
Miroslav Plch
Bohuslav Kocurek
Tomáš Hlošek
Milan Blaškovič
   
Jednotlivci TT10
1.
2.
3.

Ivan Karabec
Jan Michal
Vladislav Líska

   
Jednotlivci TT11
1.
2.
3.

4.
5.
6.
Ondřej Vitvar
Denisa Macurová
Pavel Richter

Lukáš Schauer
Jan Pokuta
Filip Zahálka
   
Čtyřhra TT6-TT11
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Ivan Karabec - Vít Špalek
Daniel Horut - Zbyněk Lambert
Jan Muška - Adolf Huttl

Jan Michal - Lukáš Maxa
Vladislav Líska - Michal Vojta
Tomáš Novotný - Miroslav Plch
Miroslav Hauser - Jan Malec
Tomáš Hlošek - Jaromír Němec
Pavel Richter - Lukáš Schauer
Ondřej Vitvar - Denisa Macurová
Jan Zářecký - Filip Prchlík
Bohuslav Kocurek - Milan Blaškovič
Jan Pokuta - Filip Zahálka
   
Open jednotlivci TT1-TT11
1.
2.
3.

Ivan Karabec
David Půlpán
Lukáš Maxa

 

 

6. – 7. května 2022 | SPORTOVNÍ HALA TJ OSTRAVA

Jednotlivci TT1-TT2  
1.
2.
3.

4.
5.  
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Zvolánek Martin (SK Nové Město nad Metují)
Krejčí Milan (SKV Praha)

Fiala Pavel (SKV Praha)
Novák Pavel (SK Moravia Brno) 
    
Jednotlivci TT3-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. 
Nacházel Filip (KH Euro-Club Handicap)
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Holík Vratislav (SKV Nezlomení Pardubice)

Hadrava Jaroslav (TJ Sokol Lhůta)
Svatoš Petr (TJ Sokol Lhůta)
Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
Gronych Jiří (SKV Ostrava)
Kadlík Vladimír (SK Moravia Brno)
Pleva Jiří (SKV Ostrava)
Melkus Ivo (SK Moravia Brno) 
    
Open čtyřhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7. 
Suchánek - Zvolánek
Holík - Nacházel
Zmrzlý - Kadlík

Svatoš - Hadrava
Fiala - Krejčí
Gronych - Pleva
Novák - Melkus 
    
Open dvouhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Nacházel Filip (KH Euro-Club Handicap)
Holík Vratislav (SKV Nezlomení Pardubice)
Svatoš Petr (TJ Sokol Lhůta)

Hadrava Jaroslav (TJ Sokol Lhůta)

 

 

Jednotlivci TT6-TT7
1.
2.
3.

4.
5. 
Muška Jan (Čechie HK)
Malec Jan (VD Brno)
Němec Jaromír (Čechie HK)

Surma Marek (VD Brno)
Novotný Tomáš (SKST Havířov)
   
Jednotlivci TT8 
1.
2.
3.

4.
5. 
Maxa Lukáš (Jánské Lázně)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)
Zářecký Jan (Čechie HK)

Hauser Miroslav (VD Brno)
Rejthar Karel (Sokol Lhůta) 
   
Jednotlivci TT9 
1.
2.
3.

4.
5.
6. 
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Cinibulk Miroslav (TJ Jičín)
Kocurek Bohuslav (VD Brno)

Plch Mirek (Sokol Lhůta)
Kemlinková Nela (Labe Kolín)
Blaškovič Milan (Vitruál Dream) 
   
Jednotlivci TT10
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7. 
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Kohlmannová Aneta (Sokol Lhůta)

Matoušková Jolana (Sokol Lhůta)
Hüttl Adolf (Čechie HK)
Zitta Přemysl (Sokol Lhůta)
Kallmünzer Luboš (Sokol Lhůta) 
   
Jednotlivci TT11
1.
2.
3.

4.
5.
Macurová Denisa (Integra HK)
Richter Pavel (Ústí nad Orlicí)
Pokuta Jan (SK Berani Naděje Zlín)

Schauer Lukáš (Ústí nad Orlicí)
Zahálka Filip (Integra HK)
   
Ženy TT6-TT11
1.
2.
3.

4.
Macurová Denisa (Integra Hradec Králové)
Matoušková Jolana (Sokol Lhůta)
Kohlmanová Aneta (Sokol Lhůta)

Kemlinková Nela (Labe Kolín)
   
Open čtyřhra TT6-TT11
1.
2.
3.

4.
Matoušková - Kohlmannová
Chmela - Zitta
Brožek - Maxa

Michal - Kallmünzer
   
Open jednotlivci TT1-TT11
1.
2.
3.

4.
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Michal Jan (Sokol Lhůta)

Cinibulk Miroslav (TJ Jičín)

 

 

MČR jednotlivců TT1-TT5
SPORTOVNÍ HALA TJ OSTRAVA
23. – 24. 7. 2021

Jednotlivci TT1-TT2  
1.
2.
3.

4.
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Zvolánek Martin (SK Nové Město nad Metují)
Fiala Pavel (SKV Praha)

Krejčí Milan (SKV Praha)
    
Jednotlivci TT3-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.
9.
Svatoš Petr (TJ Sokol Lhůta)
Žák Jiří (SK Moravia Brno)
Holík Vratislav (SKV Nezlomení Pardubice)

Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
Tesař Miloš (KH Euro-Club Handicap)
Gronych Jiří (SKV Ostrava)
Pleva Jiří (SKV Ostrava)
Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
Procházka Vojtěch (SK Moravia Brno)
    
Open čtyřhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Svatoš - Suchánek
Žák - Zmrzlý
Tesař - Holík

Melkus - Procházka
    
Open dvouhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Svatoš Petr (TJ Sokol Lhůta)
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Zvolánek Martin (SK Nové Město nad Metují)

Holík Vratislav (SKV Nezlomení Pardubice)
    
Open družstva TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Svatoš - Suchánek
Žák - Zmrzlý
Fiala - Krejčí

Pleva - Gronych

 

 

MČR jednotlivců TT6-TT11
Vlašim
17. – 19. 9. 2021

Jednotlivci TT6-TT7
1.
2.
3.

4.
5. 
Němec Jaromír (Čechie HK)
Hnízdo Petr (TJ Labe Kolín)
Muška Jan (Čechie HK)

Vojta Michal (SK Jánské Lázně)
Janků Mojmír (SK Jánské Lázně)
   
Jednotlivci TT8 
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.
Špalek Vít (Jánské Lázně)
Maxa Lukáš (Jánské Lázně)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)

Palátka Daniel (Jánské Lázně)
Zářecký Jan (Čechie HK)
Ernst Tadeáš (LOKO Velenice)
Homola Petr (TJ Labe Kolín)
   
Jednotlivci TT9 
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Kocurek Bohuslav (Rýmařov)
Procházka Radek (Svoboda Praha)

Stodola Radek (SK Jánské Lázně)
Kemlinková Nela (TJ Labe Kolín)
Davídková Jana (TJ Labe Kolín)
Hlošek Tomáš (SK Jánské Lázně)
   
Jednotlivci TT10
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.-8.
7.-8.
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Líska Ladislav (SK Jánské Lázně)

Zitta Přemysl (Sokol Lhůta)
Říha Vlastimil (TJ Labe Kolín)
Ježek Michal (TJ Labe Kolín)
Kallmünzer Luboš (Sokol Lhůta)
Hüttl Adolf (Čechie HK)
   
Jednotlivci TT11
1.
2.
3.

4.
5.
6.
Schauer Lukáš
Vitvar Ondřej
Richter Pavel

Macurová Denisa
Pokuta Jan
Zahálka Filip
   
Ženy TT6-TT11
1.
2.
3.
Macurová Denisa (Integra Hradec Králové)
Kemlinková Nela (Labe Kolín)
Davídková Jana (Labe Kolín)
   
Open čtyřhra TT6-TT11
1.
2.
3.

4.
Špalek - Chmela
Ježek - Hnízdo
Brožek - Maxa

Michal - Kallmünzer
   
Open jednotlivci TT1-TT11
1.
2.
3.

4.
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)

Procházka Radek (Svoboda Praha)

 

 

23. – 26. ČERVENCE 2020 | SPORTOVNÍ HALA TJ OSTRAVA

Jednotlivci TT1-TT2  
1.
2.
3.

4.
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Fiala Pavel (SKV Praha)
Zvolánek Martin (SK Nové Město nad Metují)

Novák Pavel (SK Moravia Brno)
    
Jednotlivci TT3-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. 
Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
Nacházel Filip (KH Euro-Club Handicap)
Hadrava Jaroslav (TJ Sokol Lhůta)

Svatoš Petr (TJ Sokol Lhůta)
Žák Jiří (SK Moravia Brno)
Zmrzlý Karel (SK Moravia Brno)
Tesař Miloš (KH Euro-Club Handicap)
Holík Vratislav (SKV Nezlomení Pardubice)
Ribka Bohuslav (SKV Ostrava)
Melkus Ivo (SK Moravia Brno)
    
Open čtyřhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Svatoš - Hadrava
Žák - Trávníček
Suchánek - Holík

Nacházel - Tesař
    
Open dvouhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
Nacházel Filip (KH Euro-Club Handicap)
Žák Jiří (SK Moravia Brno)

Hadrava Jaroslav (TJ Sokol Lhůta)
    
Open družstva TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Žák - Trávníček
Svatoš - Hadrava
Nacházel - Tesař

Suchánek - Holík

 

 

Jednotlivci TT6-TT7
1.
2.
3.

4.
5. 
Němec Jaromír (Čechie HK)
Hnízdo Petr (TJ Labe Kolín)
Muška Jan (Čechie HK)

Vojta Michal (SK Jánské Lázně)
Janků Mojmír (SK Jánské Lázně)
   
Jednotlivci TT8 
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.
Špalek Vít (Jánské Lázně)
Maxa Lukáš (Jánské Lázně)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)

Palátka Daniel (Jánské Lázně)
Zářecký Jan (Čechie HK)
Ernst Tadeáš (LOKO Velenice)
Homola Petr (TJ Labe Kolín)
   
Jednotlivci TT9 
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Kocurek Bohuslav (Rýmařov)
Procházka Radek (Svoboda Praha)

Stodola Radek (SK Jánské Lázně)
Kemlinková Nela (TJ Labe Kolín)
Davídková Jana (TJ Labe Kolín)
Hlošek Tomáš (SK Jánské Lázně)
   
Jednotlivci TT10
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.-8.
7.-8.
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Líska Ladislav (SK Jánské Lázně)

Zitta Přemysl (Sokol Lhůta)
Říha Vlastimil (TJ Labe Kolín)
Ježek Michal (TJ Labe Kolín)
Kallmünzer Luboš (Sokol Lhůta)
Hüttl Adolf (Čechie HK)
   
Jednotlivci TT11
1.
2.
3.

4.
5.
6.
Schauer Lukáš
Vitvar Ondřej
Richter Pavel

Macurová Denisa
Pokuta Jan
Zahálka Filip
   
Ženy TT6-TT11
1.
2.
3.
Macurová Denisa (Integra Hradec Králové)
Kemlinková Nela (Labe Kolín)
Davídková Jana (Labe Kolín)
   
Open čtyřhra TT6-TT11
1.
2.
3.

4.
Špalek - Chmela
Ježek - Hnízdo
Brožek - Maxa

Michal - Kallmünzer
   
Open jednotlivci TT1-TT11
1.
2.
3.

4.
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)

Procházka Radek (Svoboda Praha)

 

 

Jednotlivci TT6-TT7
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7. 
Němec Jaromír (Čechie HK)
Tesař Miloš (KH Euro-Club Handicap)
Hnízdo Petr (TJ Labe Kolín)

Dvořák Vladimír
Heršálek Jakub
Matěják Stanislav
Ouvín Miroslav
   
Jednotlivci TT8 
1.
2.
3.

4.
5. 
Čech Pavel (TJ Jičín)
Maxa Lukáš (Jánské Lázně)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)

Špalek Vít (Jánské Lázně)
Zářecký Jan (Čechie HK)
Homola Petr (TJ Labe Kolín)
   
Jednotlivci TT9 
1.
2.
3.

4.
5.
6. 
7.
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Cinibulk Miroslav (TJ Jičín)

Plch Mirek (Sokol Lhůta)
Hlošek Tomáš (SK Jánské Lázně)
Havrda Vladimír (SK Jánské Lázně)
Kemlinková Nela (Labe Kolín)
   
Jednotlivci TT10
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Zitta Přemysl (Sokol Lhůta)
Líska Ladislav (SK Jánské Lázně)

Říha Vlastimil
Hüttl Adolf (Čechie HK)
Kallmünzer Luboš (Sokol Lhůta)
Brunclík Mirek
Vlasák Petr
Davídková Jana
   
Open čtyřhra TT6-TT10
1.
2.
3.

4.
Cinibulk - Hüttl
Bureš - Líska
Michal - Kallmünzer

Zářecký - Matoušek
   
Open jednotlivci TT6-TT10
1.
2.
3.

4.
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Maxa Lukáš (Jánské Lázně)

Hnízdo Petr (TJ Labe Kolín)

 

 

MČR jednotlivců TT1-TT5
SPORTOVNÍ HALA TJ OSTRAVA
16. – 19. 5. 2019

Jednotlivci TT1-TT2  
1.
2.
3.

4.
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Fiala Pavel (SKV Praha)
Krejčí Milan (SKV Praha)

Zvolánek Martin (SK Nové Město nad Metují)
    
Jednotlivci TT3-TT5  
1.
2.
3.

4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
Nacházel Filip (KH Euro-Club Handicap)
Tauš René (SKST Liberec)

Žák Jiří (SK Moravia Brno)
Hadrava Jaroslav (TJ Sokol Lhůta)
Holík Vratislav (SKV Nezlomení Pardubice)
Sucharda Jiří (Cheb)
Gronych Jiří (SKV Ostrava)
Ribka Bohuslav (SKV Ostrava)
Tesař Miloš (KH Euro-Club Handicap)
Suja Jan (KH Euro-Club Handicap)
Kebísek Ivan (Invaclub Loštice)
    
Open čtyřhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Trávníček - Žák
Suchánek - Tauš
Nacházel - Holík

Hadrava - Sucharda
    
Open dvouhra TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Suchánek Jiří (SKST Liberec)
Trávníček Boris (SK Moravia Brno)
Tauš René (SKST Liberec)

Žák Jiří (SK Moravia Brno)
    
Open družstva TT1-TT5  
1.
2.
3.

4.
Suchánek - Tauš
Trávníček - Žák
Hadrava - Sucharda

Nacházel - Tesař

 

 

MČR jednotlivců TT6-TT11
Jičín
16. – 19. 5. 2019

Jednotlivci TT6-TT7
1.
2.
3.

4.
5. 
Němec Jaromír (Čechie HK)
Dvořák Vladimír (TJ Labe Kolín)
Tesař Miloš (KH Euro-Club Handicap)

Hnízdo Petr (TJ Labe Kolín)
Vojta Michal (SK Jánské Lázně)
   
Jednotlivci TT8 
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.-8.
7.-8.
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)
Špalek Vít (Jánské Lázně)
Maxa Lukáš (Jánské Lázně)

Soukup Jiří (TJ Jičín)
Čech Pavel (TJ Jičín)
Palátka Daniel (Jánské Lázně)
Zářecký Jan (Čechie HK)
Heršálek Jakub (TJ Labe Kolín)
   
Jednotlivci TT9 
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.
Půlpán David (SK Jánské Lázně)
Cinibulk Miroslav (TJ Jičín)
Plch Mirek (Sokol Lhůta)

Hlošek Tomáš (SK Jánské Lázně)
Havrda Vladimír (SK Jánské Lázně)
Šteflíček Jiří (TJ Labe Kolín)
Matoušek Jaroslav (Čechie HK)
   
Jednotlivci TT10
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.-8.
7.-8.
9.
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Svoboda Michal (TJ Jičín)

Budina Martin (TJ Jičín)
Líska Ladislav (SK Jánské Lázně)
Zitta Přemysl (Sokol Lhůta)
Říha Vlastimil (TJ Labe Kolín)
Brunclík Marek (TJ Labe Kolín)
Bureš Petr (SK Jánské Lázně)
   
Ženy TT6-TT11
1.
2.
3.

4.
5.-6.
5.-6.
7.
Matoušková Jolana (TJ Sokol Lhůta)
Maurerová Michaela (Valaliky SVK)
Veselá Michaela (TJ Sokol Lhůta)

Kemlinková Nela (TJ Labe Kolín)
Potůčková Anděla (TJ Jánské Lázně)
Peštová Eva (TJ Jánské Lázně)
Malíková Jana (TJ Sokol Lhůta)
   
Open čtyřhra TT6-TT10
1.
2.
3.

4.
Svoboda - Čech
Zitta - Plch
Líska - Budina

Michal - Chmela
   
Open jednotlivci TT6-TT10
1.
2.
3.

4.
Michal Jan (Sokol Lhůta)
Chmela Tibor (Sokol Lhůta)
Brožek Miroslav (Jánské Lázně)

Svoboda Michal (TJ Jičín)
   
Open čtyřhra mix TT6-TT10
1.
2.
3.

4.
Chmela - Veselá
Líska - Maurerová
Michal - Matoušková

Říha - Kemlinková