Bodovací turnaj jednotlivců ve stolním tenise vozíčkářů s mezinárodní účastí. Celkem se účastnilo 41 hráčů, tři z Německa, jeden ze Slovenska. Hrálo se ve třech výkonnostních kategoriích + čtyřhry. Turnaj zahájili místostarosta města Cheb Pavel Pagáč a za KV kraj hejtman Ing. Petr Kulhánek a radní Mgr. Jindřich Čermák. Průběh byl na vysoké úrovni, kdy u každého stolu /hrálo se na 12-ti stolech/ byli rozhodčí z řad klubu TTC Karlovarsko 2020. Vozíčkářům pomáhali sbírat a podávat míčky dobrovolníci - zejména studenti. Přátelská atmosféra, sportovní výkony, skvělá organizace řadí tento turnaj mezi nejlépe hodnocené a na vysoké úrovni v ČR. Po turnaji následovalo přátelské posezení s grilem. Turnaj v Chebu je součástí bodovacích turnajů českého poháru, kterých je letos po celé ČR celkem osm.

Výsledky:

Vítězem ve skupině A - Boris Trávníček /klub Moravia Brno/ nejlepším za chebský klub byl Tomáš Harant 8. místo, pak Jiří Sucharda 13. místo a dále Miloš Kalousek 14. místo

Vítězem skupina B - Martin Garba /klub SKV Ostrava/

Vítězem skupina C - Egbert Gaudigs /Halle - Německo/ z chebských na 8. místě Miroslav Hrbek