Společnéfotovšech

Na začátku účastníky přivítali zástupci největších partnerů tohoto turnaje a to za město Cheb místostarosta Pavel Pagáč, za Karlovarský kraj radní Jindřich Čermák a za Asociaci Českého stolního tenisu předseda pro karlovarský kraj Ivan Kluj. Omluvil se senátor Miroslav Plevný, který však akci podpořil finančním darem.

Hrálo se tradičně ve třech výkonnostních kategoriích A, B, C na 12-ti stolech. V kategorii A bylo 17 hráčů, v B – 19 hráčů  a v C – 13 hráčů. Účást byla taky zahraniční a to 12 hráčů z Německa a jeden ze Slovenska. A vyhrál Jiří Žák z klubu Moravia Brno, B André Czinkewitz z klubu Dresden a C Andreas Kreeyssig z klubu Bayreuth. Z domácích borců byl nejlepším Tomáš Harant, který obsadil ve skupině A sedmé místo a Miloš Kalousek, který skončil ve skipně B čtvrtý. Na programu byli  čtyřhry, ty vyhrála dvojice Jiří Žák + Vratislav Holík. Turnaj byl ukončen slavnostním vyhlášením, kdy každý hráč dostal nějakou cenu a večer bylo připraveno pro všechny přátelské posezení s grilem.

Děkuji všem za účast, poděkování patří dále všem, co tuto akci podpořili, dále rozhodčím, kteří byli u každého zápasu a sběračům míčků, kteří přišli a pomohli. Tomáš Harant

youtube icon 512x512 Video

 

Chebskýdeník CHEBOPEN2024článek